http://bip.gov.pl

    oznaczenie-03_z_herbem.jpg

Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj
Drukuj zawartość strony
Wyślij do znajomego
Wyślij link do artykułu
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Kontrast
Wersja strony z dużym kontrastem
Standardowy kontrast
Zwiększ czcionke
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionke
Zmniejsz czcionkę
RSS
Kanał RSS
Dane teleadresowe
 

Wydział Komunikacji
Starostwa Powiatowego
w Trzebnicy

Adres do korespondencji:

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
Wydział Komunikacji
 
ul. Leśna 1
55-100 Trzebnica
fax: 71 387 95 29 / 71 387 95 66

Godziny pracy:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-15:00
środa: 8:00-16:30

Zarejestruj się z domu do systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji i
załatw sprawę bez zbędnego czekania!
http://kolejka.trzebnicki.pl - Kliknij tutaj

 

"PROWADZONE SPRAWY"


Numery telefonów i adresy e-mail do Wydziału Komunikacji:
Imię i nazwisko Zakres/Stanowisko Nr telefonu Stanowisko nr
Adres e-mail
Andrzej Zalewski Naczelnik Wydziału 71 387 95 24 a.zalewski@powiat.trzebnica.pl
Bożena Bernat Prawa jazdy/Inspektor 71 387 95 25 1  b.bernat@powiat.trzebnica.pl
Anna Dmytryk Prawa jazdy/Inspektor 71 387 95 26
1  a.dmytryk@powiat.trzebnica.pl
Bartosz Korus Prawa jazdy; Transport Drogowy/Inspektor 71 387 95 26 1  b.korus@powiat.trzebnica.pl
Anna Kuczma Dowody rejestracyjne; Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 27 2,3  a.kuczma@powiat.trzebnica.pl
Jan Lipa Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 28 4,5,6,7  j.lipa@powiat.trzebnica.pl
Wojciech Olejniczak Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 28 4,5,6,7  w.olejniczak@powiat.trzebnica.pl
Monika Radecka Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 28 4,5,6,7  m.radecka@powiat.trzebnica.pl
Jolanta Ślusarek Rejestracja pojazdów; Dowody rejestracyjne/Inspektor 71 387 95 28 4,5,6,7  j.slusarek@powiat.trzebnica.pl
Andrzej TomalRejestracja pojazdów/Inspektor071 387 95 284,5,6,7 a.tomal@powiat.trzebnica.pl
Piotr WróbelPrawo Jazdy/Inspektor071 387 95 261p.wrobel@powiat.trzebnica.pl

 

 

 

Stanowiska w Wydziale Komunikacji:


Stanowiska nr 4,5,6,7 - Rejestracja Pojazdów

Stanowisko nr 1 - Prawa Jazdy, Transport Drogowy 

Stanowiska nr 2,3 - Dowody Rejestracyjne, Transport Drogowy

 

 "PROWADZONE SPRAWY"

 

 

* - z uwagi na czas trwania procedury rejestracyjnej, Osoby zgłaszające się do rejestracji pojazdów powinny stawić się najpóźniej 30 minut przed określoną godziną.
 


Wpłaty z tytułu opłat komunikacyjnych należy kierować na konto:

Bank Spółdzielczy w Trzebnicy
66 9591 0004 2001 0000 4196 0020

 

Wpłaty można dokonać także w kasie BS w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Leśnej 1 (Wydział Komunikacji) czynnej w godzinach:

pon., wt., czw., pt.: 8:00 - 15:00
środy: 8:00 - 16:30
przerwa codziennie od godz. 10:45 - 11:00

Ilość odwiedzin28702
Osoba wprowadzającaMaciej Bauza
Osoba wprowadzająca
Kontakt:
Opis:
Osoba odpowiedzialna za informacjęBartosz Korus
Osoba odpowiedzialna za informację
Kontakt:
Opis:
Data utworzenia2011-03-29
Data ukazania się2011-03-29
Ostatnia zmiana2014-11-20
Data przeniesienia do archiwumbrak
Pokaż rejestr zmian

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
ul. Ks. Dziekana Bochenka 6, 55-100 Trzebnica
stopka
Tel. 71 387 95 01
fax 71 312 01 11


BIP v5.1.6 jest częścią Systemu Informatycznego Dla Administracji Samorządowej
loading...
Proszę czekać...