http://bip.gov.pl

    oznaczenie-03_z_herbem.jpg

Biuletyn Informacji Publicznej
Drukuj
Drukuj zawartość strony
Wyślij do znajomego
Wyślij link do artykułu
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Wersja strony dla przeglądarki tekstowej
Kontrast
Wersja strony z dużym kontrastem
Standardowy kontrast
Zwiększ czcionke
Zwiększ czcionkę
Zmniejsz czcionke
Zmniejsz czcionkę
RSS
Kanał RSS
Dane teleadresowe
 

Wydział Komunikacji
Starostwa Powiatowego
w Trzebnicy

Adres do korespondencji:

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
Wydział Komunikacji
ul.
Ks. Dz. W. Bochenka 6
55-100 Trzebnica
fax: 71 387 95 29 / 71 387 95 66

Godziny pracy:
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 8:00-15:00
środa: 8:00-16:30

 

"PROWADZONE SPRAWY"


Numery telefonów i adresy e-mail do Wydziału Komunikacji:
Imię i nazwisko Zakres/Stanowisko Nr telefonu Nr pokoju Adres e-mail
Andrzej Zalewski Naczelnik Wydziału 71 387 95 24 17 a.zalewski@powiat.trzebnica.pl
Bożena Bernat Prawa jazdy/Inspektor 71 387 95 25 16  b.bernat@powiat.trzebnica.pl
Anna Dmytryk Prawa jazdy/Inspektor 71 387 95 26
16  a.dmytryk@powiat.trzebnica.pl
Bartosz Korus Prawa jazdy; Transport Drogowy/Inspektor 71 387 95 26 16  b.korus@powiat.trzebnica.pl
Anna Kuczma Dowody rejestracyjne; Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 27 16/13  a.kuczma@powiat.trzebnica.pl
Jan Lipa Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 27 13  j.lipa@powiat.trzebnica.pl
Wojciech Olejniczak Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 27 13  w.olejniczak@powiat.trzebnica.pl
Monika Radecka Rejestracja pojazdów/Inspektor 71 387 95 27 13  m.radecka@powiat.trzebnica.pl
Jolanta Ślusarek Rejestracja pojazdów; Dowody rejestracyjne/Inspektor 71 387 95 27 16/13  j.slusarek@powiat.trzebnica.pl
Andrzej TomalRejestracja pojazdów/Inspektor071 387 95 2713 a.tomal@powiat.trzebnica.pl
Piotr WróbelPrawo Jazdy/Inspektor071 387 95 2616p.wrobel@powiat.trzebnica.pl

 

 

 

Pokoje w Wydziale Komunikacji:


pokój nr 13 (parter) - Rejestracja Pojazdów

pokój nr 16 (parter) - Prawa Jazdy, Dowody Rejestracyjne, Transport Drogowy

pokój nr 17 (parter) - Naczelnik Wydziału komunikacji

 

 "PROWADZONE SPRAWY"

 

 

* - z uwagi na czas trwania procedury rejestracyjnej, Osoby zgłaszające się do rejestracji pojazdów powinny stawić się najpóźniej 30 minut przed określoną godziną.
 


Wpłaty z tytułu opłat komunikacyjnych należy kierować na konto:

Bank Spółdzielczy w Trzebnicy
66 9591 0004 2001 0000 4196 0020

 

Wpłaty można dokonać także w kasie BS w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Ks. Dz. W. Bochenka 6 (pokój 11) czynnej w godzinach:

pon., wt., czw., pt.: 8:00 - 15:00
środy: 8:00 - 16:30
przerwa codziennie od godz. 10:45 - 11:00

Ilość odwiedzin27329
Osoba wprowadzającaBartosz Korus
Osoba wprowadzająca
Kontakt:
Opis:
Osoba odpowiedzialna za informacjęBartosz Korus
Osoba odpowiedzialna za informację
Kontakt:
Opis:
Data utworzenia2011-03-29
Data ukazania się2011-03-29
Ostatnia zmiana2013-11-13
Data przeniesienia do archiwumbrak
Pokaż rejestr zmian

Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
ul. Ks. Dziekana Bochenka 6, 55-100 Trzebnica
stopka
Tel. 71 387 95 01
fax 71 312 01 11


BIP v5.1.6 jest częścią Systemu Informatycznego Dla Administracji Samorządowej
loading...
Proszę czekać...